Máme otvorené denne na objednávku!

Masáž

Klasická, uvoľňujúca, reflexná masáž hlavy, krku, chrbta, horných končatín a rúk, dolných končatín a nôh, celotelová masáž. Masáže v rozsahu 30, 45 alebo 60 minút. Súčasťou masáže je uvoľňovanie lymfy. Výber masážnych olejov podľa požiadaviek klienta v cene masáže. V ponuke aj medová a čokoládová masáž.

Odblokovanie a manuálna terapia

Odblokovanie stavcov chrbtice a všetkých kĺbov v tele pomocou chiropraktických a osteopatických postupov, mobilizačných a iných techník. Analýza RTG snímku, CT vyšetrenia. V žiadnom prípade nejde o nebezpečné techniky. 

Kineziológický teiping

Je dnes štandardnou metódou pri terapii porúch pohybového ústrojenstva bežnej populácie. Tejp umožňuje pohyb a neobmedzuje cirkuláciu krvi a lymfy a je tak adekvátnou funkčnou podporou v prevencií poranenia, po prekonaných úrazoch či v liečbe akútnych i chronických stavov. 

Analýza problému

Správne zistenie príčiny vašich problémov je najdôležitejšia súčasť nášho sedenia. Analyzuje sa najmä celkové držanie tela, funkcia a zapojenie nervového systému, pasívny a aktívny rozsah pohybu (mobilita a flexibilita), pohyblivosť a správne biomechanické vlastnosti stavcov chrbtice a kĺbov. 

Infra sauna

Možnosť absolvovať saunovanie v infra saune spolu s masážou alebo bez masáže. Klientovi je vydaný čistý uterák, plachta. Pred vstupom do sauny je klient povinný umyť sa mydlom, osprchovať sa a osušiť sa. Saunovanie v plavkách je zakázané.

Kompenzačné cvičenie

Váš zdravotný stav sa bude zlepšovať oveľa rýchlejšie, ak tomu aktívne pomôžete. Súčasťou terapie je väčšinou aj to, že sa naučíte špeciálne cviky na doma. Tie vyberieme priamo pre vás s ohľadom na váš zdravotný stav.

Individuálne konzultácie

Každý klient dostane odporúčania priamo pre svoj individuálny problém. Teda, čo robiť inak, príp. nerobiť, aby ste dosiahli optimálny zdravotný stav. To môže zahŕňať od pitného režimu, stravovania cez techniky na zvládanie stresu až po doplnky výživy.